GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Kaffeservis 9577480
nr 957 7480
Kaffeservis
Rosenthal, Maria Björnbär, 25 del ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 april 2015
kl 19:42:08
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr